Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75595
Stary 11.01.2017, 22:39
picasso napisał(a):Wyświetl post
i chyba zegnamy Bobana niestety
http://www.wislaportal.pl/32096,Boba...do_Turcji.html
Szkoda, ale skoro wygasał mu kontrakt to trzeba na nim zarobić.

Milion euro byłby marzeniem.

Podobało mi się jak włączał się do ofensywnych akcji, w defensywie popełniał błędy.

Straciłem do niego trochę sympatię jak poleciał do mediów z płaczem, ze mu sie, wypłata spóźnia a on ma przecież rodzinę, dzieci...

Trzeba go kimś zastąpić w środku sezonu.
Odpowiedz cytując