picasso napisał(a):

Szkoda, ale skoro wygasał mu kontrakt to trzeba na nim zarobić.
Milion euro byłby marzeniem.
Podobało mi się jak włączał się do ofensywnych akcji, w defensywie popełniał błędy.
Straciłem do niego trochę sympatię jak poleciał do mediów z płaczem, ze mu sie, wypłata spóźnia a on ma przecież rodzinę, dzieci...
Trzeba go kimś zastąpić w środku sezonu.