|
To, ze jest inteligenty i od kiedy tylko przejęli władze rozgrywa opozycje po mistrzowsku, to wiadomo.
Natomiast mam pytanie do tej inteligentniejszej części wyborców PiS - czy tak po ludzku, nie w....ia Was, że gość jawnie pozwala sobie na tak płytkie manipulacje?
|