Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35865
Stary 11.01.2017, 22:14
To, ze jest inteligenty i od kiedy tylko przejęli władze rozgrywa opozycje po mistrzowsku, to wiadomo.

Natomiast mam pytanie do tej inteligentniejszej części wyborców PiS - czy tak po ludzku, nie w....ia Was, że gość jawnie pozwala sobie na tak płytkie manipulacje?