|
Tak tylko nawiązując do cyrku, który miał kontynuację dzisiaj.
Dokładnie nie zacytuję, natomiast Jarek stara się przekonywać, że protest "opozycji" ma na celu odebranie Polakom dostępu do 500+, mieszkanie+ i zastopowanie obniżenia wieku emerytalnego.
Wiadomo, że cała szopka z blokowaniem mównicy etc. nie ma nic wspólnego z obroną wolnych mediów, demokracji, tego całego Szczerby czy nawet w kwestii budżetu. Ale czy Naczelnik naprawdę ma ludzi za takich głupków, żeby jechać aż takim populizmem?
|