Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35862
Stary 11.01.2017, 20:27
A nie, przepraszam! Zapomniałeś o jednej, bardzo ważnym aspekcie wolnościowym rządów pisu!

Od 1 stycznia br. możesz choinkę wyciąć z własnego ogródka/szkółki bez zgody wójta!

Niestety, jak zwykle chvjowy timing, gdyż choinkę ścina się najpóźniej w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, a nie Wigilię Nowego Roku, popularnie nazywanej Sylwestrem.

Anty PO-PiS!!!