A nie, przepraszam! Zapomniałeś o jednej, bardzo ważnym aspekcie wolnościowym rządów pisu!
Od 1 stycznia br. możesz choinkę wyciąć z własnego ogródka/szkółki bez zgody wójta!
Niestety, jak zwykle chvjowy timing, gdyż choinkę ścina się najpóźniej w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, a nie Wigilię Nowego Roku, popularnie nazywanej Sylwestrem.

