Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19637
Stary 11.01.2017, 19:28
Odejścia Bobana nie obawiałbym się jakoś bardzo. Zarobimy na nim pewnie nie mniej niż 500 tys. euro. Tylko problemem może być zastępca. Nie mam nic przeciwko, aby grał Bartosz bo chłopak ma potencjał a siedząc na ławce nie uwolni go w 100%, potrzebuje też ogrania. W solidnym zestawieniu defensywy typu Sadlok, Głowacki i Gonzalez powinien wyglądać zdecydowanie lepiej niż np. w Szczecinie.
Tylko pojawia się problem z jego następcą, bo musimy mieć kogoś do rywalizacji z Bartoszem. Podobno Wisła interesuje się od kilku miesięcy Konczkowskim i jego upatruje jako naturalnego zastępce dla Jovica. Biorąc pod uwagę zakaz transferowy Ruchu może być problem z jego pozyskaniem.

Pamiętać także należy, że gra Bartosza może nam dać spory zastrzyk gotówki dzięki programowi PZPN-u, czyli Pro Junior System. Obecnie dzięki Kubie zajmujemy 3 miejsce w tym zestawieniu i gdyby sezon zakończył się dziś, dostajemy 600 tys. zł. premii.
Odpowiedz cytując