Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
Od: 03.2016
Offline
#
19636
11.01.2017, 18:53
Nie. Podpisaliśmy z nim najpierw kontrakt, ale później dogadaliśmy się w sprawie wykupu go już w zimie.
Valdi88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdi88
Znajdź inne posty napisane przez Valdi88