Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
19634
11.01.2017, 18:41
Że niby Boban jest już w Turcji? Skąd info?
No i lepiej niech ktoś, kto jest blisko klubu wyjaśni tą sytuację kontraktową - kiedy mogła zostać przedłużona umowa, czyt. czy została przedłużona przed transferem i mogliśmy na Bobanie zarobić.
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17