wściekłe pięści węża napisał(a):

Odnośnie Słomki, to przeszłość w Cracovii, to dla mnie plus, a nie minus.
Jeśli przyjdzie do nas i odpali, to radość podwójna wiedząc jaki w.... będzie u parchów.
(jeśli oczywiście nie bujał się jak Świerczok w szaliku śmierć Wiśle czy czymś w ten deseń)
|
spokojnie, chłopak był tam runde, ponoć nigdy się nie odnosił jakoś z cracovią. Co do umiejętności, to słyszałem, że jest w miarę dobry jak na CLJ, ale umiejętnościami podobno dużo słabszy od Grzybka, którego też sciągneliśmy z Progressu i nie zawsze ma pierwszy skład w naszych juniorach.