Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19626
Stary 11.01.2017, 17:36
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ostrozny ? przeciez on ma 22 lata, a nie 17.
Tu juz nie ma na co czekać.
W Lubinie ma lepszy zespół, lepszych zawodnikow, lepszą płacę, lepsze obiekty.
Czym ma go przekonać Wisła jesli patrzymy na jego rozwój?

popatrz na to inaczej:
Majac w czerwcu do wyboru, prace na kasie w Almie za 1500 czy w Biedronce za 2500 co byś wybrał?
Ale można dać inne porównanie - zamiast iść po liceum na kasę do Biedronki, lepiej iść na studia i potem jako np. informatyk trzepać większą kasę?

Gra w Wiśle to może być dla niego właśnie taka inwestycja, a Lubin to jednak większe ryzyko że odpadnie i posiedzi 2 lata na ławie. 2 lata których może już nie nadrobić i zamiast zrobić krok do przodu - cofnie się 2 do tyły?

Czemu myślisz że gra w Wiśle zamiast w Zagłębiu to "cykorzenie" a nie chłodna przemyślana decyzja? Teraz "studia" potem pieniądze
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 11.01.2017 o godz. 17:39.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując