szprotson napisał(a):

Ostrozny ? przeciez on ma 22 lata, a nie 17.
Tu juz nie ma na co czekać.
W Lubinie ma lepszy zespół, lepszych zawodnikow, lepszą płacę, lepsze obiekty.
Czym ma go przekonać Wisła jesli patrzymy na jego rozwój?
popatrz na to inaczej:
Majac w czerwcu do wyboru, prace na kasie w Almie za 1500 czy w Biedronce za 2500 co byś wybrał?
|
Ale można dać inne porównanie - zamiast iść po liceum na kasę do Biedronki, lepiej iść na studia i potem jako np. informatyk trzepać większą kasę?
Gra w Wiśle to może być dla niego właśnie taka inwestycja, a Lubin to jednak większe ryzyko że odpadnie i posiedzi 2 lata na ławie. 2 lata których może już nie nadrobić i zamiast zrobić krok do przodu - cofnie się 2 do tyły?
Czemu myślisz że gra w Wiśle zamiast w Zagłębiu to "cykorzenie" a nie chłodna przemyślana decyzja? Teraz "studia" potem pieniądze
