Ogryzek napisał(a):

Można na to popatrzeć od drugiej strony. Co to za charakter jak idziesz w młodym wieku kiedy jeszcze za wiele nie pograłeś do Lubina żeby grzać ławę za sporą kasę, zamiast grać. Może lepiej wybrać teraz mniejszą kasę za możliwość regularnej gry i szansy podniesienia swoich umiejętności? I dopiero potem jak się piłkarsko rozwinie - podpisać kolejny kontrakt z klubem zagranicznym za sporo sporo większą kasę?
To Handzlik pokazał wg Ciebie charakter odchodząc do legii dla kasy i wiedząc ze będzie tam grzał ławę?
|
racja, jeśli Mazek będzie chciał regularnie grać w dobrej drużynie to i się rozwijać piłkarsko to wybierze Wisłę, jeśli natomiast będzie mu zależało na kasie to pojedzie do lubina.
swoją drogą ciekawe jak wygląda sytuacja Patryka Lipskiego, on mógłby się nam przydać