Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19625
Stary 11.01.2017, 17:32
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Można na to popatrzeć od drugiej strony. Co to za charakter jak idziesz w młodym wieku kiedy jeszcze za wiele nie pograłeś do Lubina żeby grzać ławę za sporą kasę, zamiast grać. Może lepiej wybrać teraz mniejszą kasę za możliwość regularnej gry i szansy podniesienia swoich umiejętności? I dopiero potem jak się piłkarsko rozwinie - podpisać kolejny kontrakt z klubem zagranicznym za sporo sporo większą kasę?

To Handzlik pokazał wg Ciebie charakter odchodząc do legii dla kasy i wiedząc ze będzie tam grzał ławę?

racja, jeśli Mazek będzie chciał regularnie grać w dobrej drużynie to i się rozwijać piłkarsko to wybierze Wisłę, jeśli natomiast będzie mu zależało na kasie to pojedzie do lubina.
swoją drogą ciekawe jak wygląda sytuacja Patryka Lipskiego, on mógłby się nam przydać
Odpowiedz cytując