Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19624
Stary 11.01.2017, 17:31
Ostrozny ? przeciez on ma 22 lata, a nie 17.
Tu juz nie ma na co czekać.
W Lubinie ma lepszy zespół, lepszych zawodnikow, lepszą płacę, lepsze obiekty.
Czym ma go przekonać Wisła jesli patrzymy na jego rozwój? (jeśli wybierze Wisłę to super, niemniej jednak pare dni temu dochodziły słuchy ze wszystko juz klepnął..)

popatrz na to inaczej:
Majac w czerwcu do wyboru, prace na kasie w Almie za 1500 czy w Biedronce za 2500 co byś wybrał?

E: p.s. Mójta miał wiele ofert w tym okienku. Wybrał Wisłe. Prosze powiedzcie mi jak sie rozwinał, bo to dośc ....a smieszkowe słówko w Naszym kręgu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.01.2017 o godz. 17:34.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując