Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19622
Stary 11.01.2017, 17:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Można na to popatrzeć od drugiej strony. Co to za charakter jak idziesz w młodym wieku kiedy jeszcze za wiele nie pograłeś do Lubina żeby grzać ławę za sporą kasę, zamiast grać. Może lepiej wybrać teraz mniejszą kasę za możliwość regularnej gry i szansy podniesienia swoich umiejętności? I dopiero potem jak się piłkarsko rozwinie - podpisać kolejny kontrakt z klubem zagranicznym za sporo sporo większą kasę?

To Handzlik pokazał wg Ciebie charakter odchodząc do legii dla kasy i wiedząc ze będzie tam grzał ławę?
ale skad wiesz ze on idzie grzeać ławę? Moze idzie walczyć o pierwszy plac i zupełnie nie przeraża go konurencja. A to że dostanie za to dobry hajs? To wypadkowa tego że dobrze grał w poprzedniej rundzie.
Jeśli chodzi o podnoszenie umiejętności pilkarskich, to od zawsze wiadomo ze rozwoj jest szybszy jesli grasz z lepszymi od siebie.

Handzlika oceniał nie bede. Za parę lat rozliczy go liga i to gdzie doszedł. Na ten moment, chłop zniknął.

p.s. Mazek ma 22 lata a nie 18. Za rok ma 23 a za 2 lata to już polski zdolny zmarnowany junior.

E: @up : A świerczok to teraz moze nosi szalik "Smierc świerczoka jako pilkarza"....I jeśli cofniemy się w czasie, to kto najwiecej stracił?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując