|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
Jest szansa,że do Wisły:
Cytat:
|
"Gazeta Krakowska" pisze, że zarówno Mazek, jak i Kucharski najbardziej chcieliby dojść do porozumienia z Wisłą. Menedżer zapytany, czy tak jest rzeczywiście, mówi jednak tylko z uśmiechem: - Kraków to na pewno ładniejsze miasto niż Lubin...
|
Czas pokaże.....
|
|