Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19616
Stary 11.01.2017, 16:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pytanie co woli Mazek - większą kasę i walkę z Janusem o 11. Czy też mniejszą kasę i niemal pewny plac w Wiśle.

Mam nadzieje że wybierze to drugie
Tu wyjdzie charakter Mazka
Jeśli jest świadom swoich umiejętności, i chce coś osiagnac w piłce to pojdzie do Lubina. Jeśli jest natomiast Alanem Urygą który dziekuję za to że doszedł tak wysoko to wybierze Wisłę.

p.s. jeszcze co do Jagiełły bo poruszany był temat. AJ jest ze Znicza. Znicza Pruszków któremu sprzedawać graczy może od 1 lutego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując