Ogryzek napisał(a):

Pytanie co woli Mazek - większą kasę i walkę z Janusem o 11. Czy też mniejszą kasę i niemal pewny plac w Wiśle.
Mam nadzieje że wybierze to drugie
|
Tu wyjdzie charakter Mazka
Jeśli jest świadom swoich umiejętności, i chce coś osiagnac w piłce to pojdzie do Lubina. Jeśli jest natomiast Alanem Urygą który dziekuję za to że doszedł tak wysoko to wybierze Wisłę.
p.s. jeszcze co do Jagiełły bo poruszany był temat. AJ jest ze Znicza. Znicza Pruszków któremu sprzedawać graczy może od 1 lutego.