Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19613
Stary 11.01.2017, 16:18
zerknąłem tak na szybko na tą durną stronę transmarket cośtam i faktycznie Gonzalez w pierwszym sezonie u Rumunów grał bardzo w kratkę, raczej wchodził niż był podstawowy (chyba tylko 2 mecze od deski do deski) w drugim sezonie grał już wszystko bez żadnych zmian. Jeśli pauzował to za kartki.

ps. bonawentura ja nie wiem kto zaczął ten temat w oczy rzucił mi się Twój post. Sorka.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując