nesta napisał(a):

Chyba najpewniejsze źródło na TT jeśli chodzi o Wisłę:
Krzysiek Kiewicz â@KrzysiekTSW 37m37 minutes ago
Wisła złożyła ofertę K.Mazkowi, słabszą niż Zagłębie, większej oferty nie będzie, Wisła nie będzie przepłacać.
|
Jeżeli to prawda, to zadecyduje to jak mocny czuje się Mazek. U nas miałby bardzo blisko składu, w Lubinie niekoniecznie.