Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
75589
11.01.2017, 13:51
brylant17
napisał(a):
Automatycznie ci nie wejdzie dwie strony muszą tego chcieć i Boban i Wisła
Było pisane sto razy, że przedłużenie kontraktu Bobana zależy tylko od Wisły
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906