|
a co do Jovicia... to miejmy tylko nadzieję, że wejdzie w życie te automatyczne przedłużenie umowy... a wtedy będziemy mieć lepsze pole manewru w negocjacjach...
Chociaż osobiście wątpię, żeby nasi zdecydowali się wytransferować go do Turasów bo oni mimo, że mają kasę to płacić w jednej racie nie lubią...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|