bonawentura napisał(a):

|
AZKAZ. Wartałoby odnosić się do źródeł podawanych informacji. wiesniak842 - potwierdzam jednak słowa AZKAZA - czytałem gdzieś w jakiejś notce prasowej informację na ten temat, że pierwszy sezon w Rumunii przegrał rywalizację z gościem, który gra teraz w Cracovii.
|
gdzieś kiedyś
za górami za lasami
Rosja była cesarstwem
ps. co oczywiście nie neguje tego że mógł nie grać. Ale jak tak piszesz, to warto podeprzeć się dowodem bo
gdzieś kiedyś