|
Jak ktoś czytał "Stan futbolu" Stanowskiego to wie, że Kucharski to człowiek, który jak widzi 5 zł to traci rozum. Dla kasy jest w stanie zrobić wszystko więc nie ma się co podniecać Mazkiem. Chciałbym się mylić, ale nie wygląda to.
Poza tym gdyby rzeczywiście Wisła złożyła poważną ofertę to spokojnie w ciszy by rozmawiali. A nie poleciał odrazu paplać do krakowskiej prasy jak go to Wisła strasznie chce żeby też wejść na ambicje sąsiadce i ich zmotywować.
|