|
AZKAZ. Wartałoby odnosić się do źródeł podawanych informacji. wiesniak842 - potwierdzam jednak słowa AZKAZA - czytałem gdzieś w jakiejś notce prasowej informację na ten temat, że pierwszy sezon w Rumunii przegrał rywalizację z gościem, który gra teraz w Cracovii.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|