|
Oczywiście że pomaga, ale to chyba mialbyć flagowy projekt prorodzinny - nie wiem czy masz świadomość ile "kosztuje" utrzymanie dziecka, zwłaszcza bobasa - mnie osobiście dodatkowe 5 stów nie przekonuje.
I nie chodzi o to, że mam niewiiadomo jakie standardy życiowe. Po prostu podchodząc na wskroś racjonalnie - ten dodatek się kiedyś skończy, za 3,5,10 lat. I co wtedy?
|