Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19587
Stary 10.01.2017, 19:53
To byłby transfer na miarę "starej Wisły". Młody wyróżniający się z PL ligi.
Ale będzie mega ciężko wygrać rywalizację z Zagłębiem...

Niezależnie jak się ona skończy to sama przymiarka do niego jest już optymistyczna. Kucharski mówi o poważnej ofercie czyli z finansami jest coraz lepiej.
Odpowiedz cytując