|
To byłby transfer na miarę "starej Wisły". Młody wyróżniający się z PL ligi.
Ale będzie mega ciężko wygrać rywalizację z Zagłębiem...
Niezależnie jak się ona skończy to sama przymiarka do niego jest już optymistyczna. Kucharski mówi o poważnej ofercie czyli z finansami jest coraz lepiej.
|