Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19583
Stary 10.01.2017, 19:28
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Tym postem potwierdziłeś, że ekstraklasy nie oglądasz, bo Mazek to właśnie piłkarz techniczny(w dodatku obdarzony dobrą szybkością). Gdyby udało się go sprowadzić, to bardzo w porządku(mimo fatalnego sezonu jego i całego Ruchu). Nieprzypadkowo łączono go znowu z Legią.

P.S - Mazek i Przybecki , ten sam typ piłkarza .
Oglądam co kolejke
No ja Was prosze, Mazek kreatywny i techniczny...
Z dzisiejszego podsumowania Weszło na podstawie Instata Mazek ma najgorszy wynik z prawoskrzydłowych w lidze
"Mazek – 71% celnych podań, mniej niż jedno kluczowe zagranie na mecz (dokładnie 0,8), ale najbardziej bolą najważniejsze statystyki w futbolu. Zero goli, zero asyst"
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując