bridgeburner napisał(a):

Mazek?
Przeciez to kolejny lekkoatleta , jak Przybecki, dobry zawodnik tylko slabo w pilke gra
Dajcie spokój, moze jeszcze do druzyny nastawionej na kontre by sie nadwal ale u nas?
Mielismy grac krakowska pilke
|
Tym postem potwierdziłeś, że ekstraklasy nie oglądasz, bo Mazek to właśnie piłkarz techniczny(w dodatku obdarzony dobrą szybkością). Gdyby udało się go sprowadzić, to bardzo w porządku(mimo fatalnego sezonu jego i całego Ruchu). Nieprzypadkowo łączono go znowu z Legią.
P.S - Mazek i Przybecki

, ten sam typ piłkarza

.