Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19576
Stary 10.01.2017, 16:51
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mazek?
Przeciez to kolejny lekkoatleta , jak Przybecki, dobry zawodnik tylko slabo w pilke gra
Dajcie spokój, moze jeszcze do druzyny nastawionej na kontre by sie nadwal ale u nas?
Mielismy grac krakowska pilke
Tym postem potwierdziłeś, że ekstraklasy nie oglądasz, bo Mazek to właśnie piłkarz techniczny(w dodatku obdarzony dobrą szybkością). Gdyby udało się go sprowadzić, to bardzo w porządku(mimo fatalnego sezonu jego i całego Ruchu). Nieprzypadkowo łączono go znowu z Legią.

P.S - Mazek i Przybecki , ten sam typ piłkarza .
Odpowiedz cytując