PSYCHOLTSW napisał(a):

|
niby wszyscy są tutaj kibicami Wisły, no może prawie wszyscy, a część z Was liczy na to że Kiko da dupy i mu się nie uda.
|
Zacytuj chociaż jedną taką osobę.
cancer napisał(a):

|
A mam nadzieję, że mu się uda - teoretycznie i tak nic nie tracimy - bo jak to gdzieś było napisane, Wisła w tym sezonie ani nie spadnie, ani nie zagra w pucharach,
|
Można wiedzieć, kto, gdzie i jak to obliczył?
W tym momencie mamy 8 punktów nad Górnikiem Łęczna (czyli 4 po podziale) - dlaczego nie mają szans nadrobić tego w 7 kolejkach grupy spadkowej? Dokładnie taką samą sytuację miało Podbeskidzie rok temu:

Gdzie teraz jest Podbeskidzie?
Najpierw jednak jest 10 kolejek. Dziesięć! Jeżeli Ramirez okaże się nie wypałem, to siłą rzeczy nasza przewaga nad strefą spadkowa może jeszcze zmaleć...
Czy jak przystąpimy do rundy finałowej z dwoma punktami przewagi i czwartym trenerem w sezonie też będziesz na 100% pewien, że nam spadek nie grozi?