emj10 napisał(a):

PiS to jak pisałem x lat temu jest partią prożydowską i proamerykańską (zresztą jedno i to samo) i realizuje ich interes.
|
No ale to przecież liberałowie ( z którymi jak to napisałeś identyfikujesz sie )chcieli sprzedać Polskie Lasy ,aby spłacić roszczenia Jidiszowców
https://polskaniepodlegla.pl/kraj-sw...lasy-panstwowe