emjot napisał(a):

Znicz 16 drużyna ligi
I ligi
Jagiełło odpalony z elki, PBB, Lechii, Arki, Dolcanu (wiem wiem że się wycofali). Można powiedzieć że zjeżdża coraz niżej.
w sumie 21 spotkań w eksie i dwie bramki
w I lidze 46 mecze i 4 bramki
asyst nie będę szukał bo szkoda mi czasu
Też bym się palił do transferu z dna I ligi do eksy
Bynajmniej nie twierdzę że może być wtopą jak Mójta, Popović czy inny Pietrzak
ale ten transfer to transfer podwyższonego ryzyka
stać nas na taki? (nie twierdzę też że kolo nie miał talentu. Tyle że talent to jedno a przejście z juniora do seniorów to drugie. I nie każdemu się udaje).
Skąd wiesz że nie krzykną za niego nie wiadomo ile? Zwłaszcza jak pójdzie fama w Polskie że przytuliliśmy za Guzmicsa melon ojro 
ps. nie wiem jakie wynalazki wyszuka Junco, ale mam nadzieję że nie będą to jeźdźcy bez głowy w stylu Sarkiego, czy Barrientosa a przynajmniej ktoś taki jak Guerrier którego przynajmniej udało się opchnąć dalej i zarobić. Chyba zarobić.
|
Barrientos nie był jeźdźcem bez głowy tylko był problem z aklimatyzacją
Prawdziwym, największym w Wiśle, jeźdźcem bez głowy był wspomniany Guerrier. Do teraz się zastanawiam jakim cudem zarobiliśmy na nim pół miliona euro
