emj10 napisał(a):

No tak. Chodzimy na smyczy Jankesów i jeszcze zapraszamy ich wojska do kraju, a ktoś tutaj wyskakuje z interesem narodowym 
PiS to sprzedajne ....y i tyle.
|
Jasne, a ja myślałem (przynajmniej taka jest w gównomediach narracja), że PiS to partia prorosyjska i przyczółek Putina w Europie.
Zdecydujcie się. Albo zacznijcie brać inne leki, bo te nie działają.