Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35835
Stary 10.01.2017, 11:43
emj10 napisał(a):Wyświetl post
No tak. Chodzimy na smyczy Jankesów i jeszcze zapraszamy ich wojska do kraju, a ktoś tutaj wyskakuje z interesem narodowym

PiS to sprzedajne ....y i tyle.
Jasne, a ja myślałem (przynajmniej taka jest w gównomediach narracja), że PiS to partia prorosyjska i przyczółek Putina w Europie.
Zdecydujcie się. Albo zacznijcie brać inne leki, bo te nie działają.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....