PSYCHOLTSW napisał(a):

|
niby wszyscy są tutaj kibicami Wisły, no może prawie wszyscy, a część z Was liczy na to że Kiko da dupy i mu się nie uda. Życzę mu jak najlepiej, niech osiągnie sukces z Wisłą a już na pewno nie skreślę go przed startem rundy, bo mam takie widzi mi się. Petrescu też nie miał doświadczenia trenerskiego, wyjebali go z Wisły a później grał w LM... oby od pierwszego meczu Wisła odpaliła, Kiko będzie u nas sto lat a my pod jego wodzą staniemy się klubem na europejskim poziomie. to jest optymalne rozwiązanie ;-)
|
Dokładnie tak! Ja też mu kibicuję, jak każdemu trenerowi przed nim i po nim
A mam nadzieję, że mu się uda - teoretycznie i tak nic nie tracimy - bo jak to gdzieś było napisane, Wisła w tym sezonie ani nie spadnie, ani nie zagra w pucharach, więc jak będziemy w grupie mistrzowskiej to zapewne przedłużenie dostanie, a jak w grupie spadkowej to na przykład nie. Także jak już wspomniałem, mało tracimy a możemy dużo zyskać - nawet samym tym, że gość po pracy dla Rayo Vallecano ma w notesie kilka przyzwoitych nazwisk, z których możemy skorzystać
