Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35833
Stary 10.01.2017, 08:33
PiS nie jest partią prawicową. Niestety nie mamy poważnej patii prawicowej w tym kraju, na którą można by głosować, bo "Korwinowców", z całym szacunkiem do jego wielu zwolenników na forum, za taką nie uważam. Ta partia nie ma przebicia w społeczeństwie m.in. przez lidera i jego kontrowersyjne wypowiedzi i poglądy. Głosowałem na PiS chociażby ze względu na ustawę dezubekizacyjną. Natomiast wszystkim, którzy uważają PiS za partię prawicową, polecam tą tabelkę. Znajdź części wspólne. I nie chodzi tylko o stosunek do gospodarki. Jak się tak głębiej zastanowić, to w innych kwestiach (nie we wszystkich) PiS, też nie ma prawicowego myślenia.

http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/a...omment-page-2/