Cytat:
Wnioskowałem po mnogosci zapytań dotyczących spraw poglądowych. Możesz mieć własne, spokojnie. Nie moja już brożka czy chcesz socjalistyczna gospodarkę czy projewropejska liberalizacje swiatopogladowa. Z racji składania zeznań podatkowych zupełnie gdzie indziej mam na to kolokwialnie mówiąc wyjebane 
Ty jak mniemam składając tutaj pity i płacąc VAT nie masz wyjebane?
|
Powoli dochodzę do etapu, że mam - szkoda nerwów

będą chcieli wprowadzić 1000+ - oberwę ja, obniżą wiek emerytalny - oberwę ja itp. I żeby nie było - za poprzednich też obrywałem ja
Boguś Linda to ładnie dzisiaj podsumował:
To jest kurewstwo niezależnie od koloru partii. Życie jest zbyt piękne, żeby tracić na nią czas.