Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35829
Stary 09.01.2017, 22:12
Cytat:
Wnioskowałem po mnogosci zapytań dotyczących spraw poglądowych. Możesz mieć własne, spokojnie. Nie moja już brożka czy chcesz socjalistyczna gospodarkę czy projewropejska liberalizacje swiatopogladowa. Z racji składania zeznań podatkowych zupełnie gdzie indziej mam na to kolokwialnie mówiąc wyjebane

Ty jak mniemam składając tutaj pity i płacąc VAT nie masz wyjebane?
Powoli dochodzę do etapu, że mam - szkoda nerwów będą chcieli wprowadzić 1000+ - oberwę ja, obniżą wiek emerytalny - oberwę ja itp. I żeby nie było - za poprzednich też obrywałem ja

Boguś Linda to ładnie dzisiaj podsumował:

To jest kurewstwo niezależnie od koloru partii. Życie jest zbyt piękne, żeby tracić na nią czas.