AYALA napisał(a):

|
Prawda jest natomiast taka, że PiS jako jedyne ugrpowanie po 1989 roku rządzi w interesie Polski . Targowica za to chodzi na smyczy oligarchów,banxterów,ubeków,zagranicznych marketów i koncernów.
|
Greetings from the United States of America!!!