Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75579
Stary 09.01.2017, 19:51
Sytuacja w Lechii wygląda tak, że tam ktoś zawsze będzie nieszczęśliwy i nie zadowolony jeśli chodzi o zawodników środka pola. Pewny plac ma Krasić, którego trener Nowak nie chce odstawić. O pozostałe miejsca w środku pola walczyć musi Chrapek, Kovacević oraz Wolski. Najbardziej traci na tym wszystkim Rafał Wolski który, jest stworzony do tego aby prowadzić grę, być liderem ofensywy, strzelać gole, asystować. Rozkładanie tej odpowiedzialność na kilku piłkarzy nie służy temu chłopakowi. W Wiśle grał super bo tu zależało od niego bardzo dużo tam jest tylko jednym z wielu. Chłopak w Lechii stał się cieniem samego siebie. Wydaję mi się że obecność Krasica na boisku powoduję to że on nigdy nie zacznie grać tam na miarę swoich możliwości. Chciałbym aby Wisła wypożyczyły właśnie tego piłkarza z opcją pierwokupu. Nie dla tego, że nie cenie Michała Chrapek bo jest to super piłkarz, niestety jest on zbyt podobny w charakterystyce gry do piłkarzy których już Wisla ma w kadrze czyli Mączynski, Brlek, Popović. Rafał Wolski jest trochę innym typem piłkarza.
Ostatnio edytowane przez wester : 09.01.2017 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując