ABGwislakABG napisał(a):
|
Jak wyżej. Mnogość zapytań sugeruje niewiedzę, więc mam nadzieję, ze trudność zagadnienia przedstawiłem w wystarczającym, chłopskim rozumieniu (0 inwektyw, sam taki posiadam)?
|
Chyba słyszałeś, że pytaniem też można podważać pogląd? Mam wrażenie, że nie czytałeś tego co napisałem w drugim poście. Jest on ciągle odpowiedzią na zacytowane wyżej Twoje słowa. Odsyłam, bo nie będę się powtarzał.
ABGwislakABG napisał(a):
|
Szkoda, że masz kawałek do libertarianina I nie tylko Ty, większość Narodu. Byłoby znacznie, znacznie lepiej jak ukazują cięcia podatków u innych przedstawicieli grupy Wyszechradzkiej czy np. Rumunii. Szkoda, naprawdę szkoda.
|
Faktycznie, było by lepiej. Mnie akurat nie w sferze gospodarczej brakuje do libertarianina.