Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35822
Stary 09.01.2017, 19:08
ABGwislakABG napisał(a):
Jak wyżej. Mnogość zapytań sugeruje niewiedzę, więc mam nadzieję, ze trudność zagadnienia przedstawiłem w wystarczającym, chłopskim rozumieniu (0 inwektyw, sam taki posiadam)?
Chyba słyszałeś, że pytaniem też można podważać pogląd? Mam wrażenie, że nie czytałeś tego co napisałem w drugim poście. Jest on ciągle odpowiedzią na zacytowane wyżej Twoje słowa. Odsyłam, bo nie będę się powtarzał.

ABGwislakABG napisał(a):
Szkoda, że masz kawałek do libertarianina I nie tylko Ty, większość Narodu. Byłoby znacznie, znacznie lepiej jak ukazują cięcia podatków u innych przedstawicieli grupy Wyszechradzkiej czy np. Rumunii. Szkoda, naprawdę szkoda.
Faktycznie, było by lepiej. Mnie akurat nie w sferze gospodarczej brakuje do libertarianina.