Konrad. napisał(a):

...
Zresztą, co zimowe przygotowania mają do sierpniowo-wrześniowych wpadek polskich klubów?
|
To proponuje jeszcze wprowadzic specjalne przygotowania przed europejskimi przygodami, bedzie tercet. Ze tez jeszcze nikt na to nie wpadł.
Ok, nie gniewaj sie ale z mojej strony finito, nie chce mi sie. Zreszta to temat o Kiko...
Pdw.