fialo napisał(a):

|
Stolarski judasz bo poszedł do Lechii?
|
Z tego co wiem to ten judasz postawił Wisłę przed faktem dokonanym. Podpisał z Lechią pół roku przed wygaśnięciem umowy z Wisłą. Więc niech sobie teraz tam siedzi. Wole Bartosza jak jego i należy dać mu szansę.