Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 09.01.2017, 16:14
Ja nie będę chłopa skreślał, wszyscy po nim jada i sie z niego śmieją w mediach ogolnopolskich, ale jak wygra kilka meczów to zaczna go bardziej szanować, moze nawet nas ktos zlekcewazy

Paradoksalnie gość pewnie wie, ze dostał dużą szanse, moze nawet na wyrost i ze nikt na niego nie stawia wiec pewnie będzie się k.rewsko starał udowodnić, ze est coś warty.

Gorszy niż Dariusz W. z historycznym rekordem porazek nie będzie.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując