pokus napisał(a):

Dzięki

Już mi się nie chciało odpisywać znawcom, co to wiedzą jak było wewnątrz klubu za Smudy, a jedynie co widzieli to stadion z bliska. Zresztą wolfy dobrze rozwinął to, o czym napisałem.
BTW na TT chodzi info, że starania o Chrapka i Stolarskiego to fikcja