Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75576
Stary 09.01.2017, 15:51
pokus napisał(a):Wyświetl post
siemion 100% racji!
Dzięki Już mi się nie chciało odpisywać znawcom, co to wiedzą jak było wewnątrz klubu za Smudy, a jedynie co widzieli to stadion z bliska. Zresztą wolfy dobrze rozwinął to, o czym napisałem.

BTW na TT chodzi info, że starania o Chrapka i Stolarskiego to fikcja
Odpowiedz cytując