|
Akurat PO to jedna z nielicznych pozycji na którą mamy 2 graczy więc Stolarskiego wsadzam między bajki. Niestety Chrapka też. Myślę, że to marzenie ściętej głowy. Przecież runde miał w miarę dobrą. Nie widzę przesłanek żeby miała go gdzieś odpalić. Przecież Wolski czy Mila nawet połowy nie dali tej jakości co Michał.
|