Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75563
Stary 08.01.2017, 22:12
Stolarski judasz bo poszedł do Lechii? Proszę Cię. Nie masz pojęcia jak wyglądała sytuacja młodych w szatni za Smudy. Gorzej niż fala w wojsku. Chłopak się dobrze pokazał kilka razy w ESa a i tak i był je_bany non stop przez Frania. Stolar to Wiślak, jego brat to Wiślak, do Krakowa wpada wlasciwie co chwilę.

Stawianie judasza Handzlika i Stolarskiego w jednym rzędzie to totalna głupota. Przypomnę, że Stolarski miał dobrą ofertę z Legii, którą odrzucił - dużo lepszą finansowo niż ta z Lechii.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując