|
Stolarski judasz bo poszedł do Lechii? Proszę Cię. Nie masz pojęcia jak wyglądała sytuacja młodych w szatni za Smudy. Gorzej niż fala w wojsku. Chłopak się dobrze pokazał kilka razy w ESa a i tak i był je_bany non stop przez Frania. Stolar to Wiślak, jego brat to Wiślak, do Krakowa wpada wlasciwie co chwilę.
Stawianie judasza Handzlika i Stolarskiego w jednym rzędzie to totalna głupota. Przypomnę, że Stolarski miał dobrą ofertę z Legii, którą odrzucił - dużo lepszą finansowo niż ta z Lechii.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|