Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75560
Stary 08.01.2017, 20:59
Cytat:
Vazquez wraca do LaLiga, do Betisu chyba. Tak podają hiszpańskie media.
Potwierdzają tez Gonzaleza:

https://twitter.com/desmarquemalaga/...52596010569734

Ktos zna hiszpański żeby napisać czy cos nowego tam jest?
Ekspertem nie jestem ale z tego co zrozumialem to nic ciekawego poza fragmentem o dlugosci kontraktu ktory rozumiem jako pol roku z opcja przedluzenia ze strony klubu
Odpowiedz cytując