Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
75560
08.01.2017, 20:59
Cytat:
Vazquez wraca do LaLiga, do Betisu chyba. Tak podają hiszpańskie media.
Potwierdzają tez Gonzaleza:
https://twitter.com/desmarquemalaga/...52596010569734
Ktos zna hiszpański żeby napisać czy cos nowego tam jest?
Ekspertem nie jestem ale z tego co zrozumialem to nic ciekawego poza fragmentem o dlugosci kontraktu ktory rozumiem jako pol roku z opcja przedluzenia ze strony klubu
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz