Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 08.01.2017, 18:30
Cytat:
Znany jest z potężnej siły ciosu
To będzie ten jeden cios w całej karierze, który zadziwi cały świat boksu i Wildera.
A tak na serio, cóż taki jest dzisiaj boks. Właściwie ścisła czołówka w każdej kategorii jest niewielka, do tego są 4 federacje, którymi jak dobrze pójdzie może się ze 3 najlepszych bokserów podzielić i sobie trzymac swoje pasy i ich nie unifikować. To prowadzi do jeszcze mniejszej liczby ciekawych walk, walk na szczycie. Tak więc skoro już ma III liga boksować z mistrzami to w sumie niech tą III ligą będą Polacy. Niech sobie chłopaki zarabiają kase i tyle. Wawrzyk w boksie już nic nie osiągnie także za te lata treningu i starań ma walkę i dobrą kasę, należy mu się. A nuż kiedyś, któremuś z tych III ligowców wejdzie na prawdę jeden cios i wygra pas. Może któremuś Polakowi się uda, może teraz właśnie Andrzejowi?
Z jednej strony smutno, że poszło to w tę stronę, że mamy święto, walkę Polaka o pas mistrzowski ale z góry wiadomo, że jest skazany na pożarcie. Z drugiej strony jak ma tak być to niech się biją ci Polacy i może z takiej niepozornej szansy się zdarzy cud.
Im więcej takich walk śmiesznych tym większe prawdopodobieństwo, że komuś wejdzie jeden cios, mistrz będzie miał gorszy dzień, mistrz przeceni rywala itp i w końcu dojdzie do sensacji.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując