Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
75553
08.01.2017, 16:29
Wreszcie ekipa na Lm by była, wtedy w defensywie mogli by grać Buchalik Mójta Żemło Kujawa Pietrzak a przed nimi Alan!!!
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio