Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75549
Stary 08.01.2017, 12:58
Vazquez wraca do LaLiga, do Betisu chyba. Tak podają hiszpańskie media.
Potwierdzają tez Gonzaleza:

https://twitter.com/desmarquemalaga/...52596010569734

Ktos zna hiszpański żeby napisać czy cos nowego tam jest?
Odpowiedz cytując