Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75546
Stary 08.01.2017, 11:34
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem równie dobrze mozna grać na dwóch pół na pół.
Po co nam klasyczny przecinak? Wiem, że takie przyzwyczajenie, ale na dobrą sprawę, to zarówno Popovic jak i Mączyński mają sporo atutów w obronie.
Nie maja na tyle siły czy wybiegania zeby zdominować środek pola
Nieprzypdakowo mimo posiadania 4 czołowych obronców w lidze (patrz raport Instat za zeszly seozn) mamy prawie najwiecej straconych bramek
Spojrz na Chelsea i Leicster w tym i zeszlym sezonie, gdzie grał Kante wtedy a gdzie gra teraz
Na granie bez klasycznej 6 sobie moze pozwolic Bayern czy Barceolna, ktore dominuja cały mecz
Nawet Real wyglada lepiej z Casemiro w skladzie niż bez
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując