Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75545
Stary 08.01.2017, 01:26
co do Jagiełły to on ma wciąż kontrakt z tym swoim klubikiem, pewnie tu jest problem bo nie sądze, żeby klub chciał za niego płacić a z drugiej strony nie po to go znicz podpisał żeby oddawać za friko
Odpowiedz cytując