Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
75545
08.01.2017, 01:26
co do Jagiełły to on ma wciąż kontrakt z tym swoim klubikiem, pewnie tu jest problem bo nie sądze, żeby klub chciał za niego płacić a z drugiej strony nie po to go znicz podpisał żeby oddawać za friko
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz