Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35800
Stary 07.01.2017, 23:21
Dalej nie rozumiem. Mój stosunek do wiary i kościoła kształtował się przez lata - na bazie doświadczeń, przemyśleń i historii. Racjonalnego myślenia - choć rozumiem, że dla osób wierzących może to być trudne. Mojego myślenia, nikt nie musiał mnie do tego przekonywać, namawiać, czy prać głowy. Nie wiem dlaczego miałbym być szufladkowany jako lewak, co mi osobiście akurat kojarzy się głównie z tym co było między '45 a '89, może błędnie, ze względu na to, że mam taki a nie innych stosunek do wiary i kościoła.

Natomiast jeżeli każdy niewierzący jest lewakiem, to jak może popierać PiS?