Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75533
Stary 07.01.2017, 16:59
Widocznie ta osoba przepisała info od Knury, dzięki. Odnośnie portalu Sporx, to ciężko potwierdzić wiarygodność - możecie mi nie uwierzyć, ale nie śledzę go na bieżąco.

Pozwolę sobie napisać kilka słów... jestem dziwnie spokojny. Junco + zarząd jak dla mnie mają głowę na karku, są świadomi sytuacji, a i tak starają się wyciągnąć tyle ile się da przy jednoczesnym dążeniu do stabilizacji w klubie.
Też w pierwszej chwili skrzywiłem się na Kiko, ale już po konferencji ma u mnie czystą kartę i ciepłe życzenie powodzenia. Bardzo rzeczowe tłumaczenia, profesjonalne zachowanie się z Sobolem i panem Kazimierzem, podobnie bardzo mądry ruch z przesunięciem Goncalo Feio. Popieram wszystkie głosy rozsądku, które wiedzą jak się skończy zatrudnienie większości trenerów z polskiej "karuzeli" - efektem miotły (w najlepszym przypadku, Teddy np. zapomniał ze sobą miotły do Krakowa przywieźć), zjazdem po kilku miesiącach i śmierdzącą odprawą.

No i tytułem tematu. Arsenić wygląda mega dobrze, jestem naprawdę pod wrażeniem, że udaje się wyciągać tak perspektywicznych graczy. Podobnie jeśli uda się zakontraktować Gonzaleza - pierwsze co mi się rzuciło w oczy (jeśli można wysnuwać opinie na podstawie youtube) to jego szybkość i agresywność w obronie.

Proszę, powiedzcie mi jeszcze, czyje to konto? https://twitter.com/arturo0955
Myślałem, że to Krzysztof Targosz, ale on ma inne konto.
A ta osoba (jak domniemam związana z Profixem) ostatnio na profilu Aleksandra Jagiełło zabierała głos w dyskusji nt. jego przyjścia do Wisły. Link był na poprzedniej stronie, dla przypomnienia: https://twitter.com/A_Jagiello/statu...25069270073346
Odpowiedz cytując