|
Jeśli przyjmiemy, że Ivan Gonzalez do nas dołączy (oficjalne info ma być na początku tygodnia-poniedziałek lub wtorek) to zastępstwo za Guzmicsa już mamy, wypadałoby ściągnąć już teraz Arsenica, żeby przez pół roku mógł spokojnie poznać realia PL piłki, dodatkowo będąc dodatkową rywalizacją dla zawodników z formacji obronnej.
Jeśli tak się stanie to obrona byłaby bardzo solidnie obsadzona.
Sadlok/Pietrzak-Głowacki/Arsenić-Gonzalez/Żemło,Uryga,Kujawa-Jović/Bartosz. Celowo nie liczę Mójty.
Mamy wówczas przynajmniej 2 zawodników na każdą pozycję.
Do szczęścia, realnie patrząc brakuje 1-2 skrzydłowych, bo środek pomocy jest jak na nasze obecne możliwości właściwy. Napastnikami też musimy grać tymi co mamy.
|